درباره هانیشا

در زمان های قدیم برای درمان بیماری ها ،اطباء از روش های طب سنتی استفاده می کردند و با استفاده از ترکیبات گیاهان دارویی کمک به درمان اشخاص مریض می کردند که تآثیر به سزایی داشته و عاری ار هر گونه عوارض بوده است.
الحمدالله چندین سال متوالی است که شرکت هایی در زمینه ی بسته بندی دمنوش های گیاهی به اشکال مختلف فعالیت می کنند که خوشبختانه مردم عزیز از این محصولات استقبال خوبی داشند.
شرکت سلامت محور اسپادانا در سال 1395 تاسیس شده است و قریب به 4 سال است که با اتکاء به متخصصین و مشاوران در زمینه ی گیاهان دارویی ترکیباتی با بهترین متریال و بسته بندی کاملا کلاسیک و حرفه ایی جهت عرضه در بازار های داخلی و خارجی به فعالیت خود ادامه می دهد.
اینجانب مهرداد توکلی متولد 1365 صادره از اصفهان و فارغ التحصیل مدیریت بازرگانی به عنوان مدیر عامل شرکت سلامت محور اسپادانا نسبت به شما عزیزان و مصرف کنندگان گرامی تعهد دارم که در تمام مراحل کاری متعهد و ملزم به انجام بهتربن شکل کار باشم.
با توجه به شرایط اقلیمی و آلودگی های مستمرر در شهر های بزرگ متاسفانه گیاهان دارویی مورد آسیب پذیری زیادی قرار گرفته است که به اندازه ی کافی خواص خود را از دست می دهد،محصولات ما در بهترین و به روز ترین آزمایشگاه های موجود در کشور مورد تست های میکروبی ،آلیاژی ،….. قرار می گیردتا با بهترین کیفیت به دست شما عزیزان عرضه شود.
تمام مراحل بسته بندی دمنوش های گیاهی هانیشا در کارخانه ی داروسازی سینا فرآور اسپادانا زیر نظر متخصصین این مجموعه انجام می شود .
هدف اصلی شرکت سلامت محور اسپادنا عرضه ی محصولات با کیفیت و سالم به شما مصرف کننده ی عزیز می باشد